BCAA PLUS 400G MUSCLECARE Zobacz większe

BCAA PLUS 400G MUSCLECARE

APBO-10486

Nowy produkt

BCAA PLUS 400G to niezwykle silna odżywka o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym, która zapewni Ci szybki i rozwój sylwetki. Dzięki unikalnej kombinacji zestawu kluczowych dla organizmu niezbędnych aminokwasów egzogennych, czyli L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny z L-glutaminą maksymalnie przyśpieszysz regenerację powysiłkową oraz osiągniesz zadowalające efekty treningowe w krótkim czasie!

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

49,00 zł brutto

Więcej informacji

BCAA PLUS odznacza się przede wszystkim wyjątkowo korzystnym dla organizmu każdego sportowca składem i zawiera zestaw podstawowych aminokwasów w doskonałej proporcji. Najwyższa jakość produktu w połączeniu z idealnie dobranym stosunkiem aminokwasów BCAA i L-glutaminy to gwarancja Twojego sukcesu w sporcie!

 

Kompleks BCAA składa się trzech aminokwasów rozgałęzionych, których nasz organizm nie jest w stanie sam wytworzyć, więc musimy zadbać o ich odpowiednią podaż poprzez stosowanie właściwie skomponowanej diety. Przyjmowanie BCAA to najlepszy z możliwych sposobów na uniknięcie niedoborów L-leucyny, L-izoleucyny oraz L-waliny, czyli aminokwasów, które warunkują przebieg wielu procesów biologicznych i bezpośrednio wpływają na procesy syntezy białek oraz skracają czas potrzeby na regenerację i odbudowę białek mięśniowych.

SKŁAD

Składniki aktywne

1 porcja

(11,6 g)

2 porcje

(23,2 g)

L-glutamina

BCAA w tym:

L-leucyna

L-walina

L-izoleucyna

5 g

5 g

2,5 g

1,25 g

1,25 g

10 g

10 g

5 g

2,5 g

2,5 g

Składniki: BCAA (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna 2:1:1), L-glutamina, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromaty, substancje słodzące – sukraloza, acesulfam K, barwnik (zółcień chinolinowa, pomarańczowa, czerwień koszenilowa, zieleń pistacjowa, błękit brylantyna)

 

Sposób użycia: spożyć 1 porcję produktu (11,6 g) wymieszaną z 250 ml wody. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji do spożycia dziennie. Miarka załączona do opakowania.

 

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących i w ciąży.

30 innych produktów w tej samej kategorii: