3CM 500G DNA Zobacz większe

3CM 500G DNA

APBO-10484

Nowy produkt

3CM 500G DNA3CM 500G DNA
DNA Supps 3CM to jabłczan kreatyny w proszku, który jest niezwykle stabilną formą kreatyny, odporną na kwaśne środowisko organizmu, doskonale przyswajalną, świetnie rozpuszczalną w wodzie, co również bezpośrednio wpływa na skuteczność procesu wchłaniania tej substancji. O wiele lepiej, sprawniej jest wchłaniane z przewodu pokarmowego to co występuje w stanie rozpuszczonym.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

40,00 zł brutto

Więcej informacji

DNA Supps 3CM to jabłczan kreatyny w proszku, który jest niezwykle stabilną formą kreatyny, odporną na kwaśne środowisko organizmu, doskonale przyswajalną, świetnie rozpuszczalną w wodzie, co również bezpośrednio wpływa na skuteczność procesu wchłaniania tej substancji. O wiele lepiej, sprawniej jest wchłaniane z przewodu pokarmowego to co występuje w stanie rozpuszczonym.
DNA 3CM to produkt oparty o najwyższe surowce, oraz produkowany w warunkach najwyższych standardów farmaceutycznych (Nutrifarm). Suplementy DNA Supps to gwarancja jakości i zgodności składu faktycznego z etykietą.

Składniki: jabłczan kreatyny (95%), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; aromaty, substancje słodzace – acesulfam K, sukraloza; barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błekit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) uzytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

Opakowanie 500g = 119 porcji

Informacja żywieniowa Porcja 4,2 g
Jabłczan kreatyny (TCM) 4,0 g
Kreatyna 3,0 g

 
Dawkowanie:
1 porcję (4,2g proszku) rozpuścić w 200ml wody. Spożywać 1 porcję przed oraz 1 porcję po treningu. W dni nietreningowe spożywać 1 porcję (np. rano po przebudzeniu).

30 innych produktów w tej samej kategorii: