AAKG 300G REAL PHARM Zobacz większe

AAKG 300G REAL PHARM

APBO-10477

Nowy produkt

REAL PHARM AAKG 300 gram (100 porcji) Suplement diety - najwyższej jakości L-arginina w najlepszej postaci: AAKG proszek. Sportowa odżywka dla profesjonalnych sportowców i osób aktywnych. Arginina zwiększa poziom tlenku azotu NO, powoduje lepsze ukrwienie i transport substancji odżywczych

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

75,00 zł brutto

Więcej informacji

Suplement diety - najwyższej jakości L-arginina w najlepszej postaci: AAKG proszek. Sportowa odżywka dla profesjonalnych sportowców i osób aktywnych. Arginina zwiększa poziom tlenku azotu NO, powoduje lepsze ukrwienie i transport substancji odżywczych, co powoduje zwiększenie siły i wytrzymałości. Ponadto, arginina poprawia sprawność seksualną.

Opis i charakterystyka produktu Real Pharm AAKG

AAKG Real Pharm 300g to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, gwarantująca odpowiednie osiągi. Produkt jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając efektywny przepływ krwi do mięśni, który powoduje ich właściwe ukrwienie (tworząc uczucie tzw. pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, przez co zaleca się stosowanie preparatu przed wysiłkiem.

Sposób działania i zastosowanie odżywki aminokwasowej AAKG Real Pharm

Stosowanie argininy po wysiłku wspomaga transport składników odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki. Alfa Ketoglutaren L-Argniny (AAKG) jest składnikiem pokarmowym mającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu i agmatyna znajdują coraz większe uznanie w oczach zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. Dodatkowo może działać energetycznie i poprawiać sprawność seksualną.

30 innych produktów w tej samej kategorii: