BAD ASS BCAA SHOT FA 120ML Zobacz większe

BAD ASS BCAA SHOT FA 120ML

APBO-10472

Nowy produkt

BAD ASS BCAA SHOT FA 120ML
BAD ASS® BCAA Shot to funkcjonalna koncepcja dostarczania do organizmu aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA), których nasz organizm nie może syntezować sam

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

4,00 zł brutto

Więcej informacji

BCAA, czyli leucyna, izoleucyna i walina stanowią wagowo prawie 40% suchej masy mięśni człowieka, są więc jednymi z najliczniej występujących aminokwasów w tej tkance. W warunkach fizjologicznych aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych: leucyna, izoleucyna i walina mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania tkanki mięśniowej podczas treningu, wpływają na stymulację procesów anabolicznych, hamowanie katabolizmu, a co najważniejsze stanowią źródło energii dla pracujących mięśni.

BAD ASS® BCAA SHOT to propozycja produktu o wysokiej koncentracji aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych BCAA w formie wygodnego i poręcznego shota. Każda ampułka produktu zawiera aż 5000 mg BCAA, które zostały skomponowane w proporcji 2:1:1. W jednym shot jest zatem zawarte aż 2500 mg L-leucyny oraz po 1250 mg izoleucyny i waliny. Dzięki zastosowaniu aminokwasów instanizowanych, BCAA stają się rozpuszczalne i możliwe jest spożywanie produktu w płynie bez nieprzyjemnego uczucia pływającego na powierzchni płynu filmu z nierozpuszczonymi aminokwasami. Poza tym zastosowanie technologii płynnej preparatu, ma za zadanie przyspieszyć czas konieczny do wchłonięcia preparatu do organizmu.

BAD ASS® BCAA SHOT to również maksymalna wygoda użycia dzięki poręcznej formie ampułki!

Składniki aktywne:

Porcja: 1 ampułka

Ilość porcji w opakowaniu: 1

30 innych produktów w tej samej kategorii: